top
ÚvodAktuální jídelníčekCeník menuRozvoz obědůNáš domácí chlébProdávámeAktuální výstavaInteriér / fotkyLetní zahrádkaKontakty
Otevírací doba:
pondělí - pátek: 10:30 - 15:30

Kontakty:
Dům Pod Svícnem

ETNO restaurant s.r.o.
IČ: 01594567
Farní 16,
738 01 Frýdek-Místek
jsme plátci DPH
web: www.etno.podsvicnem.cz
e-mail: etno@podsvicnem.cz
mobil: 608 256 338

 

Náš domácí chléb


Honza s chlebem Chléb pečeme z čerstvé výběrové mouky, kterou odebíráme z malého rodinného mlýna. Tato mouka je výjimečné kvality a nedá se srovnávat s moukou, která je v obchodech běžně k dostání.

 Další předností je, že náš chléb je zaděláván zásadně ručně bez jakékoliv pomoci elektrických přístrojů. A také neobsahuje žádná barviva, konzervanty a jiné cizorodé látky. 

 Složení: pšeničná hladká, pšeničná celozrnná a žitná chlebová mouka, ovesné vločky, slunečnicové semínko, kmín, sůl, voda a droždí.

 Droždí přidáváme jen nezbytné množství pro nastartování kvašení. To probíhá minimálně 16 hodin, než se chléb začne péct.

 Náš chléb vydrží ve výborné kvalitě čerstvý minimálně tři dny. Pro co nejdelší trvanlivost (až týden) jej uchovávejte tak, jak jsme Vám jej zabalili, ideálně na suchém a chladném místě. 

 Chléb pečeme každý den od úterý do pátku. Vzhledem k vysoké poptávce Vám doporučujeme si jej objednat u obsluhy předem.

 Dobrou chuť.

zpět   |   nahoru   |   domů

 
admin  /  (C) 2009-2012 Všechna práva vyhrazena / Doporučujeme Antikvariát Pod Svícnem / Realizace nextWEB

Restaurace Etno je zatím jediná vegetariánská a nekuřácká restaurace ve Frýdku-Místku a v širém okolí. Ve všední dny Vám nabízíme menu s možností přídavku zdarma a zajišťujeme rozvozy jídel. Restaurace Etno je zatím jediná vegetariánská a nekuřácká restaurace ve Frýdku-Místku a v širém okolí. Ve všední dny Vám nabízíme menu s možností přídavku zdarma a zajišťujeme rozvozy jídel. Restaurace Etno je zatím jediná vegetariánská a nekuřácká restaurace ve Frýdku-Místku a v širém okolí. Ve všední dny Vám nabízíme menu s možností přídavku zdarma a zajišťujeme rozvozy jídel. Restaurace Etno je zatím jediná vegetariánská a nekuřácká restaurace ve Frýdku-Místku a v širém okolí. Ve všední dny Vám nabízíme menu s možností přídavku zdarma a zajišťujeme rozvozy jídel.