top
ÚvodAktuální jídelníčekCeník menuRozvoz obědůNáš domácí chlébProdávámeAktuální výstavaInteriér / fotkyLetní zahrádkaKontakty
Otevírací doba:
pondělí - pátek: 10:30 - 15:30

Kontakty:
Dům Pod Svícnem

ETNO restaurant s.r.o.
IČ: 01594567
Farní 16,
738 01 Frýdek-Místek
jsme plátci DPH
web: www.etno.podsvicnem.cz
e-mail: etno@podsvicnem.cz
mobil: 608 256 338

 

Rozvoz obědů


 Denní menu Vám dovezeme v nevratných termoboxech na jedno použití přímo k Vám domů nebo na Vaše pracoviště na území Frýdku-Místku.
 Chcete si nás vyzkoušet? Pak jediné, co musíte udělat, je vyplnit a odeslat níže uvedený formulář.

Jméno a příjmení:
Telefonní kontakt:
Kontaktní e-mail:
Místo dovozu:
Datum dovozu:
Počet jídel:
Poznámky (vzkazy):
 
 
 Formulář odesílejte nejpozději v 10:00 toho dne, kdy chcete oběd obdržet. Obědy rozvážíme od 11:00 a snažíme se k Vám dostat co nejdříve. Ve Frýdku nás očekávejte v 11 - 12 h a v Místku ve 12 - 13 h.

  Po předchozí domluvě lze obědy dovézt i do nejbližších obcí.
 
 Občas se nám stane (nejčastěji ve středu), že máme na rozvoz hodně objednávek. V tom případě upřednostňujeme pravidelné odběratele a velké objednávky a můžeme tak k Vám, ve Frýdku i Místku, přijet až po 13té hodině. Děkujeme za pochopení.
 
 Cena rozvozového menu je 115,- Kč plus doprava 25,- Kč na jednu adresu.
 V případě pravidelného odběru (3 a více dnů v týdnu) sleva na dopravu.


 Rozvážíme pouze velké porce, které jsou o něco větší než v restauraci. Z tohoto důvodu není možné žádat přídavek, nebo dětskou porci zdarma. 
 
 Obal v ceně dopravy. Ceny včetně DPH.
 Po domluvě Vám můžeme oběd dovézt i do okrajových částí města nebo do nejbližších obcí.
Pravidelným odběratelům, při objednání předem alespoň na týden, nabízíme slevy.
Zajišťujeme také firemní stravování. Pro více informací volejte číslo 608 256 338.

 Nemáte-li rádi formuláře, objednávejte telefonicky mezi 10:00 - 10:30 nebo sms zprávou do 10:30 na čísle 608 256 338. Budeme potřebovat jméno Vaše a/nebo Vaší firmy a přesnou adresu.

zpět   |   nahoru   |   domů

 
admin  /  (C) 2009-2012 Všechna práva vyhrazena / Doporučujeme Antikvariát Pod Svícnem / Realizace nextWEB

Restaurace Etno je zatím jediná vegetariánská a nekuřácká restaurace ve Frýdku-Místku a v širém okolí. Ve všední dny Vám nabízíme menu s možností přídavku zdarma a zajišťujeme rozvozy jídel. Restaurace Etno je zatím jediná vegetariánská a nekuřácká restaurace ve Frýdku-Místku a v širém okolí. Ve všední dny Vám nabízíme menu s možností přídavku zdarma a zajišťujeme rozvozy jídel. Restaurace Etno je zatím jediná vegetariánská a nekuřácká restaurace ve Frýdku-Místku a v širém okolí. Ve všední dny Vám nabízíme menu s možností přídavku zdarma a zajišťujeme rozvozy jídel. Restaurace Etno je zatím jediná vegetariánská a nekuřácká restaurace ve Frýdku-Místku a v širém okolí. Ve všední dny Vám nabízíme menu s možností přídavku zdarma a zajišťujeme rozvozy jídel.